Ми зробимо відео Вашого весілля так, як ніхто інший, бо це наша робота (093) 501-23-88

Будь-яке весілля заслужено вважається найбільш яскравою і урочистою подією у більшої частини людей. Саме тому намагаються відобразити найяскравіші і запам’ятовують моменти не тільки на плівку, а й на відео. Зрозуміло, така дуплексна зйомка виявиться дорогим вибором для замовника, але результат виявиться вражаючим – крім весільного фотоальбому в родині буде матися весільний фільм, який можна буде подивитися в родинному колі.

Переваги весільного відео

Розповімо про переваги весільного відео: відеозйомка завжди проводиться двома відеооператорами з використанням оптики з різною фокусною відстанню (макро, ширококутна та вузькофокусна). Таким чином, досягається більш різноплановий результат – присутність загальних, середніх, великих планів і деталей однієї постановочної сцени. Весь весільний фільм і ролик проходить не тільки монтаж але і повну корекцію. У день вашого весілля ми пересуваємося на власному транспорті, що не буде завдавати вам зайвого клопоту.

Помилки при замовленні весільного відео

Весільне відеоАле часом деякі замовники роблять найпоширенішу помилку – для весільного відео запрошують любителів з числа гостей і родичів. Чи варто говорити, що такий підхід таїть в собі безліч недоліків – на весільному відео на першому плані важко буде знайти молодят, спецефектів як і пристойного саундтреку не буде в принципі. Але у професійного відеооператора на весіллі таких помилок не буде, оскільки він обов’язково буде користуватися якісною професійною відеоапаратурою, в якій буде присутнє ручне фокусування зображення, оптична і цифрова стабілізація зображення, яке буде записуватися виключно на професійну камеру з високою роздільною здатністю.

Професіонал – відеооператор на весіллі в цьому випадку обов’язково запасеться додатковим акумулятором, що дозволить замовнику бути повністю впевненим в одному – все весільне відео буде записано на жорсткий диск. І випадків, коли у любителів раптово закінчується заряд в акумуляторі відеокамери, спостерігатися ніколи не буде! Як тільки пройдуть весільні заходи, справжній майстер зробить грамотний монтаж – прибере непотрібні кадри, додасть якісний саундтрек. І далі залишиться як переформатувати професійний формат відео в MP4, і віддати весільний відеодиск своїм замовникам, які будуть знову і знову переглядати найбільш хвилюючі моменти на весіллі протягом всієї довгого щасливого життя … Після свята ви отримуєте повнометражний фільм про своє весілля.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *