Відео про кохання - що може бути більш зворушливим, замовте по телефону (093) 501-23-88

Передвесільне відео про кохання

Таке відео про кохання в обов’язковому порядку включає в себе підготовку молодих до весільної церемонії, такої як виїзна церемонія, ЗАГС або вінчання (ранковий марафет, одягання, зустріч з дружками і подружками), весільну прогулянку по місту. За бажанням можна ще замовити і зйомку весільного банкету, і подачу весільного торта.

Відео про кохання, хронологія подій

Відео про кохання - що може бути більш зворушливим, замовте по телефону (093) 501-23-88 Хронологія подій у фільмі приблизно наступна. Молоді з ранку. Як правило, love story починається з того, як молоді спросоння готуються до весілля. Оператор зайнятий зйомкою нареченої: наречена з допомогою подружок одягається, наводить марафет, готуються конкурси для нареченого. Зустріч нареченого з нареченою. Потім йде відеозйомка того, як наречений проходить всі конкурси, приготовані йому подружками і свідком нареченої (якщо, звичайно, такі готувалися). Адже це дуже весела, смішна процедура. А потім, після довгих (або не дуже) випробувань для нареченого знімають і саму зустріч нареченого з нареченою: їх радість, обійми, поцілунки і т.д.

Відео про кохання у РАГСі

Церемонія в РАГСі. Тут уже йде відеозйомка також і гостей на весіллі: друзів, родичів, і їх родичів. Всього контингенту, що зібрався на церемонію у ЗАГСі. Потім закарбовується на відео і сама церемонія: мова працівниці РАГСу, обмін кільцями. Тут працюють дві камери, що дає можливість проводити відразу дві зйомки: загального плану і наближеного (а потім їх комбінувати).

Відео про кохання на весільній прогулянці

Love story важко уявити без весільної прогулянки. Нерідко тут режисери пропонують молодим розіграти якийсь сюжет: запізнення на літак, зустріч в лісі, в полі і т.д. Але можна обмежитися і простою прогулянкою: просто познімати молодих, свідків, гостей в різних місцях і в різних ракурсах. Весільний банкет і подача весільного торта. На цьому етапі зйомка весілля про кохання триває, знімаються всі найцікавіші моменти конкурсної програми, тости гостей, перший танець, кидання букета, підв’язки, сімейне вогнище і т.д. Що б фільм мав свою логічну завершеність.

Весільний кліп Love story

Відео про кохання від відео студії White Lion Крім повномасштабного весільного фільму існує ще і весільний кліп. Весільний кліп — це добірка кращих моментів вашого весілля, зв’язування їх в одне ціле і накладення на це все музики. Весь кліп триває не більше 3-5 хвилин. Виглядає дуже жваво, весело і душевно. Його сміливо можна розіслати всім своїм друзям для перегляду: вони його точно додивляться до кінця. У наш час існують цілі напрямки таких відео про кохання: love story, trash the dress, concept film, гламур, гангстерський стиль і багато інших.

Відеостудія White Lion

Добавить комментарий